Про Slovak Students Company

Компанія 

SLOVAK STUDENTS COMPANY 

підготувала програму «Вища освіта в Словаччині» і саме це направлення в сфері освіти в Словаччині вважається пріоритетним в своїй роботі.

Цікавим залишається той факт, що якість освіти в Словаччині являється безсуперечно високим, словацька мова, безумовно, братня до російської та української мови, традиції близькі і відношення місцевих студентів до росіян та українців просто відмінне. Проте кількість студентів, яке приїздить вчитися в Словаччину достатньо не велике.

Історично російськомовні та українськомовні студенти, прагнучих одержувати освіту в Європі, вибирають для навчання прикордонні із Словаччиною держави,головним чином , Чехію та Австрію. 

Причина такого вибору, як вважають співробітники компанії SLOVAK STUDENTS COMPANY, не достатня кількість інформації, характеризуючи Вузи Словаччини, практично відсутні компанії, які професійно займаються освітою російськомовних та українськомовних студентів  в Словаччині.

Наша компанія вирішила це виправити!

Подаємо Вашій увазі файли з інформацією, характеризуючи самі кращі Вузи Словаччини із докладним описом, який допоможе Вам зробити правильний вибір. Програма «Вища освіта в Словаччині» розроблена до самих мілких деталей, що полегшує розуміння того, яким чином можна вступити до словацького Вузу, приїхати до Словаччини та успішно закінчити навчання.

Нижче знайдете коротку основну інформацію по самим цікавим Вузам Словаччини.

Прешовський університет (Prešovská univerzita v Prešove) – являється одним із кращих на сході Словаччини. При університеті діє 8  факультетів, в тому числі охорона здоров´я, менеджменту, спорту та інші.

Словацький технічний університет в Братиславі (Slovenská technická univerzita v Bratislave) – являється кращим університетом в Словаччині, навчання  проводиться на словацькій, англійській та німецькій мові.

Технічний університет в Кошицях (Technická univerzita  v Košiciach) – являється кращим технічним університетом на сході країни.

Університет Каменського в Братиславі (Univerzita Komenského v Bratislave) – являється кращим в Словаччині університетом з багатою історією та традиціями. При університеті діє 13 факультетів, в тому числі медичний та юридичний,менеджменту та фармацевтичний і інші.

Кращим у Європі університетом транспорту являється Жилінський університет в Жиліно (žilinská univerzita v žiline).

Кращим університетом в області економіки являється Економічним університет в Братиславі (Ekonomická univerzita v Bratislave).

Кращим університетом в області сільського господарства безсуперечно являється Словацький сільськогосподарський університет в Нітрі.

Спеціалістів в області охорони здоров´я готують в Словацькому  медичному університеті в Братиславі (Slovenská zdravotnická univerzita v Bratislave).

Не варто забувати про приватні університети, які підготовляють спеціалістів в різних областях і, інколи, мають рівень освіти значно вищу державних Вузів. Із 12 приватних  Вузів ми пропонуємо навчання в двох добре зарекомендованих Вузів: Висока школа менеджменту(Vysoká škola manažmentu – City University) та Висока школа права (Bratislavská vysoká škola práva).

 

Free WordPress Themes, Free Android Games